Madis Laos

kogemusnõustaja ja treener

Madis on oma vaimse tervisega teadlikult tegelenud juba 18 aastat. Varases nooruses diagnoositud skisoafektiivne häire ei jätnud lihtsalt muud võimalust. See teekond pole olnud alati kerge, kuid praeguseks on Madis saavutanud oma elus stabiilse vaimse tervise ning aitab nüüd teistel saavutada sama.

Madis on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusjuhendaja erialal. Lisaks on ta läbinud kogemusnõustaja koolituse ja põhjaliku taastumiskursuse ning mitmed erinevad treeneri koolitused.

Kogemusnõustaja ja treenerina on Madis töötanud viimased kaheksa aastat. Madise treeningud on alati kaks ühes. Jõutrenni integreerib ta vaimse tervise ja tervislike eluviiside teemasid ning kogemusnõustamise elemente. 

Madise kliendid on saavutanud treeningharjumuse, tugevdanud tublisti jõunäitajaid ning saanud paremasse vormi - seda nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. 

Trenne viib Madis läbi jõusaalis, vajadusel ka välijõusaalis või kodustes tingimustes. Esimesel kohtumisel ei pea kohe trenniga alustama, esmalt arutab Madis koos kliendiga läbi kliendi murekohad, soovid ja vajadused.