Blogi

Sotsiaalärevus on enamat kui lihtsalt häbelikkus


Ebamugavustunne enne esinemist, südame kiirem põksumine võõrastega suheldes, punastamine tähelepanu keskpunkti sattudes - enamikule inimestele on need väga tuttavad tunded. Need ei ole meeldivad, kuid nendega saab hakkama. Millal aga saab öelda, et tegu on probleemiga?

Loe lisaks

Töötajate vaimne tervis on ettevõtte edu oluline tegur


Äripäeva kirjastuselt ilmus hiljuti James Routledge'i raamat "Vaimne tervis töökohal" . Käisime sel puhul Äripäeva raadios vestlemas virtuaalkliinik.ee ärijuhi Tuuli Seinbergiga. Arutlesime, kas ja miks on töötajate vaimse tervise hoidmine ettevõtte edukuse oluline tegur, kas vaimset tervist toetavat töökeskkonda saab ettevõttes luua kampaania korras ja milline on ettevõtte juhi roll töötajate vaimse tervise hoidmisel.
 
Loe lisaks

Oktoobris algab Gordoni perekoolitus lapsevanematele


Psühholoog ja pereterapeut Marge Vainre alustab oktoobris lapsevanematele mõeldud Gordoni perekoolitusega. Koolitus toimub 3. oktoobrist kuni 21. novembrini esmaspäeviti kell 17.30 - 20.30 meie ruumides aadressil Lauteri 5. 


Loe lisaks

Väike vaimse tervise sõnastik


Tihtipeale on küsimused, mis vaimset tervist puudutavad, inimestel üsna sarnased. Mõnikord ei julgeta neid küsida, sest need tunduvad liiga lihtsad ja kes siis ikka tahab välja näidata, et ta nii “lihtsaid” asju ei tea. Meie jaoks ei ole aga olemas liiga lihtsaid ega tobedaid küsimusi. Need on enamasti hoopiski just need kõige tähtsamad küsimused, mida küsida.

Loe lisaks

Tere tulemast!


HEAD taastumise teenused on 2022. aasta suvel loodud vaimse tervise meeskond.

Loe lisaks