Блог

Vaimse tervise kogemusnõustaja


Kogemusnõustamine on viimastel aastatel jõudsalt hoogu saanud ja seda mainitakse järjest enam kui üht võimalust saada tuge erinevate elus ette tulevate probleemide korral. Arvamusi kogemusnõustamise kohta võib aga olla seinast seina. Mis see kogemusnõustamine aga ikkagi on ja mis kasu võib sellest olla siis, kui koged oma elus vaimse tervisega seotud probleeme?

Далее

Kuidas leida õiget psühholoogi


Sobiva psühholoogi leidmine võib olla üks paras peavalu. Jah, kohe tuleb ilmselt pähe mõte, et psühholoogi vastuvõtule on nagunii raske aegu saada, mis siin veel selle ühe ja õige tagaajamisest rääkida. Kui oled juba jõudnud äratundmiseni, et üksi oma muresid lahendada ei jaksa või ei oska, kuid pead veel pingsalt mõtlema selle üle, kuidas enda jaoks õiget psühholoogi leida, võid lõpuks ennast üsna jõuetuna tunda. Aga väike vaev tasub ennast pikemas vaates siiski ära.

Далее

Vaimse tervise ABC


Tihtipeale on küsimused, mis vaimset tervist puudutavad, inimestel üsna sarnased. Mõnikord ei julgeta neid küsida, sest need tunduvad liiga lihtsad ja kes siis ikka tahab välja näidata, et ta nii “lihtsaid” asju ei tea.

Далее

Tere tulemast!


HEAD taastumise teenused on 2022. aasta suvel loodud vaimse tervise meeskond.

Далее