Tere tulemast!


HEAD taastumise teenused on 2022. aasta suvel loodud vaimse tervise meeskond.

Kuigi äsja loodud, ei ole me vaimse tervise alal uustulnukad. Meie meeskonna põhituumikus on inimesed, kel pikk töökogemus ning põhjalikud teadmised ja oskused kõigis vaimse tervisega seotud valdkondades. Oleme oma südameasjaks võtnud aidata inimestel taastuda vaimse tervise häirest põhjustatud raskustest ja muredest. Üheks oluliseks ajendiks päris oma meeskonna loomisel oli ka soov teha abi saamine võimalikult lihtsaks ja paindlikuks. Oleme liiga sageli näinud, kuidas abi takerdub keeruka asjaajamise ja ametlikkuse taha ning püüame oma meeskonnas neid ülearuseid takistusi vältida.

HEAD meeskonna asutajad on Merike, Irene ja Monika. Saad meie kohta lähemalt lugeda siit.

Veel on meie meeskonnas psühholoogid, vaimse tervise õde, sotsiaaltöötajad, loovterapeudid, tegevusterapeudid ja kogemusnõustajad. Teeme tihedat koostööd ka psühhiaatritega.

Oleme sisustanud hubased ruumid Tallinna kesklinnas Lauteri tänaval majas number 5. Meie juurde on lihtne tulla igast Tallinna otsast, sest lühikese jalutuskäigu kaugusel on Tallinna ühistranspordi sõlmpunktid Solarise keskuse ja Kaubamaja peatuste näol. Tore on ka see, et kui peaksid kohale jõudma liiga vara, aga ei soovi aega siseruumis oodates parajaks teha, saad jalutada mõnusas Lembitu pargis, mis paistab kätte ka meie akendest.

Oleme igati valmis sind sinu vaimse tervise taastumise teekonnal toetama ja jääme ootama sinuga kohtumist!

Vaata, milliseid teenuseid me pakume ja broneeri aeg vastuvõtule


Järgmine
Väike vaimse tervise sõnastik

Lisa kommentaar

Email again: