Merike Maido
HEAD meeskonna asutaja
merike.maido@hetas.ee

Merike on õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaaltööd ja on suurema osa oma tööelust pühendanud vaimse tervise valdkonnale. Ta on töötanud sotsiaaltöötajana ning olnud ligi kümme aastat Tallinna vaimse tervise keskuse juht.

Oma südameasjaks on ta võtnud vaimse tervise teadmiste jagamise, et inimesed saaksid ligipääsu professionaalsele ja tõenduspõhisele infole kohe, kui selleks vajadus tekib. Seda eesmärki täidab hästi Merikese loodud Vaimse tervise heaks veebikeskkond, kust leiab valdkonna parimate spetsialistide videoloengud.

Inimestega töötades peab Merike tähtsaks, et igaüks elaks enda soovide ja vajadustega kooskõlas. Coaching'u kaudu aitab ta inimesel oma tegelikke vajadusi märgata ning teha samme selleks, et elada tasakaalukat, autentset ja rahulolu pakkuvat elu.

Oma vaimset tervist hoiab Merike loodusega kontaktis olles ja liikudes - iga päev viib koos koeraga metsa või mere äärde pikkadele jalutuskäikudele. Sama oluliseks peab ta vaikust ja rahulikke lugemishetki, mis aitavad sügavamalt näha oma elus toimuvat ja olla teadlikumalt iseendas kohal.