Tiina Kingisepp
psühholoog
tiina.kingisepp@hetas.ee

Tiina on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia erialal ning läbinud lisaks ajakirjanduse ja kommunikatsiooni lisaeriala.

Tiina põhitöökoht on praegu Tallinna vaimse tervise keskus, kus ta juhib 2014. aastast alates ühte selle allüksust - teraapiakeskust. Ta on välja töötanud ning läbi viinud erinevaid grupiprogramme, toetamaks vaimse tervise muredega inimeste toimetulekut ning haigusest taastumist. Eriti hingelähedane on Tiinale noorte tugigrupi juhtimine ning töö esmahaigestunutega ehk inimestega, kes on alles äsja saanud tõsise psüühikahäire diagnoosi ning püüavad oma elu sellele vaatamata uuesti üles ehitada.

Tiina on läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia väljaõppe ja CARe metoodika (kõikehõlmav lähenemine psühhosotsiaalsele rehabilitatsioonile) koolituse ning lisaks täiendanud end mitmetel juhtimiskoolitustel.

Tiina vaimset tervist aitab taastada värskes õhus viibimine. Hea enesetunde annavad ujumine, rattasõit, pikad rabamatkad, kuid ta naudib väga ka rahulikku kulgemist- aias toimetamist, jalutamist ning teatrit ja head muusikat.